Turbulencje
powrót do forum 3 sezonu

Będąc na głodzie po Stranger Things i zachęcony opisem i rzekomo trafnością mich gustów na 99% (tyle mi wskazał algorytm Netfliksa) obejrzałem...całe 3 sezony i 4 na pewno nie obejrzę. Owszem pomysł był niezły i można było coś z tego zrobić, niestety może pierwsze 3 odcinki budziły ciekawość w stylu no i co będzie dalej. Natomiast im dalej tym gorzej....absurd goni absurd zarówno w samym scenariuszu bo scenarzysta pogubił się w już w połowie 1 serii i zamiast wywoływać ciekawość to tylko złość i frustrację. Trzecia. seria to już nonsens za nonsensem. Tak, że nawet nie chce mi się już więcej pisać, szkoda bo potencjał był. Nie polecam.

pawelkropkaes

3 sezon stracił bardzo dużo na tym, że kręcono go w okresie pandemii i widać to w scenerii i jeszcze bardziej dziurawej fabule z bezsensownymi nowymi pomysłami scenarzystow na kontynuowanie akcji.

Lilithka

Ja też byłam bardzo zawiedziona trzecim sezonem, po rewelacyjnym pilocie i dobrej pierwszej części, po co było kręcić dalej, gdy się już nie miało pomysłów na scenariusz. Czwartej części nie oglądam. Już mi szkoda czasu, żeby się przekonać, czy warto było.

pawelkropkaes

1 sezon był dość fajny do czasu... Była tajemnicza Major. Ten dzieciak i mogliśmy się zastanawiać co mu jest i tp ale im dalej w las to chore jazdy..  Po pierwszych odcinkach miałem spore oczekiwania a potem czułem zażenowanie ciągle..  nasz główny bohater ten cały Tatuś super bohater.. wszystko robi jak chce, sprzeciwia się POLICJI każdemu,  I uchodzi mu to sucho..  Najbardziej irytująca postać według mnie... 

Co chwilę jakiś nowy pasażer odnajdywany dla mnie bez sensu..  powinni zostać na X grupie która była z nami od startu.. A nie co odcinek to ktoś nowy..  


Punktem zwrotnym w moich odczuciach mógł być wątek że te wyznania są jednak złe.  Był taki moment że zastanawiali się czy to napewno ktoś dobry im każe to robić.
I ja bym poszedł właśnie w tą zła stronę.. moim zdaniem byłoby to świetne..  Że okazuje się że to jednak ciemna moc a nie dobra..  
No ale niestety się zawiodłem..  została mi jeszcze połowa 4 sezonu ale od od pewnego momentu oglądam już to na siłę..  

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones