PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765011}

Trzy razy Ana

Tres veces Ana
7,6 597
ocen
7,6 10 1 597
Trzy razy Ana
powrót do forum serialu Trzy razy Ana
_P_A_U_L_A_

Ta telenowela jeszcze nie miała premiery w Meksyku. U nas może będzie za rok , dwa lata.

ocenił(a) serial na 6
_P_A_U_L_A_

Na ten serial czekam z ogromną niecierpliwością,że względu na piękną Boyer i super D.Zepeda :D.

ocenił(a) serial na 10
_P_A_U_L_A_

Oby jak najszybciej! Marze o tym serialu w PL, na Boyer moge patrzec godzinami a tu w potrojnej dawce i w kazdej taka piekna!

Carolinex6x

Wiadomo może, czy ktoś będzie robił napisy do tego serialu?

ocenił(a) serial na 10
blind3

Nic o tym nie wiem , milutko by bylo chociaz wolalabym z lektorem :P

Carolinex6x

Z lektorem zapewne na Pulsie będzie za jakiś rok, a ja bym chciała oglądać teraaz :) Czas podszkolić hiszpański..

ocenił(a) serial na 10
_P_A_U_L_A_

Obstawiam że najwcześniej zawita do nas w 2017 roku ;) Chociaż nie ukrywam że chciałabym żeby pojawił się u nas juz w tym roku, ze względu na Angie, której jestem fanka no i Sebastiana ;) Na razie pozostało oglądać po hiszpańsku.

Reina_5

http://wlext.net/english-subtitled-series/tres-veces-ana

@Reina_5 póki nie ma go u nas w Pl obejrzyj z angielskimi napisami, ja tak zrobiłam :) i naprawdę polecam ;)

ocenił(a) serial na 10
lolaa2801

Dziękuje za ino ;) Oglądam w oryginale;)

Reina_5

No to już Twój wybór ;) mi tam wersja z angielskimi napisami bardzo odpowiada :)

ocenił(a) serial na 1
_P_A_U_L_A_

Klapa! Srry ale patrzac na kiepskie ratingi ogladalnosci w stanach i opinie wielu moich znajomych stanowczo odradzam ta telke
P.S. w usa jest jest etap koncowy #TVA
przegrywa z telemundo. I tak samo emisja w Kolumbii, Puerto Rico okazaly sie fatalna klapa. Choc serial #TVA zostal sprzedany 90 krajom w tym Polska tez juz zakupila prawa do emisji

telemundo_novelera

Dzisiaj na noveli.pl napisali że ta telka bedzie szła w tv4 od 2 stycznia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones