PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=406573}

The Riches

7,6 137
ocen
7,6 10 1 137
The Riches
powrót do forum serialu The Riches

Serial jest naprawdę świetny i ma za sobą parę sukcesów w USA. Aż dziw bierze, że u nas w ogóle nieznany.

snoopy

Też mnie to smuci, nawet nie ma napisów - i głównie z tego względu podarowałem sobie jego oglądanie :(

ocenił(a) serial na 9
Albertino

Sam zacząłem robić napisy - potem razem z jeszcze jednym gościem i jestem w posiadaniu napisów do 7 czy 8 odcinków 1 sezonu. Jeśli cię one interesują - proszę o kontakt indywidualny przez prywatną wiadomość lub na blogu - podaj adres pod który mam je wysłać. Nie wiem, jakbym znalazł trochę czasu, to może wezmę się za tłumaczenie kolejnych odcinków?

snoopy

Oczywiście bardzo bym chciał, abyś się zabrał za kolejne odcinki, ale to oczywiście zależy od Twojego wolnego czasu :) Ja znalazłem napisy tylko do odcinków 7-10, więc brakowałoby ich już chyba tylko do dwóch epizodów.

Albertino

Ja zacząłem robić napisy od 8 odcinka i póki co zrobiłem do 12 włącznie. 13 odcinek jest w trakcie, a potem planuję się wziąć za 2. sezon. Napisy są do pobrania na napi-projekcie.

Pozdro dla wszystkich fanów The Riches;]

ocenił(a) serial na 8
yungar

Hej:)
Jak z tymi napisami? Właśnie oglądam 12 odcinek pierwszej serii i nie wiem co dalej; normalnie aż strach zasiadać do 13., bo jak się skończy, to blacha, nie wiem, czy znajdę gdzieś napisy do drugiej serii...
Dajcie koniecznie znać, czy już jakieś są!!!
Btw - może ma ktoś nagrany drugi s; mam kompletnie kijowy net i ściąganie czegokolwiek zajmuje dłuuugie tygodnie, jakoś moglibyśmy się domówić:)
Moj mail: agroch@op.pl
Pozdr!

talita

Napisy są do drugiej serii, nie wiem czy wszystkie, ale ktoś tam je robi w naszym rodzinnym napisy24.pl

talita

Od ósmego odcinka pierwszej serii napisami zajmuję się ja i 2. sezon też mam zamiar tłumaczyć;] Niestety z braku czasu, sesji i w ogóle, wszystko się przeciąga i póki co jest gotowe 80% do odcinka 02x01. Więc możesz spokojnie ściągać powoli 2. serię, bo jeśli chodzi o mnie to póki co napisy nie będą się zbyt szybko pojawiać:/ Niemniej jednak zrobię, co w mojej mocy, żeby fani The Riches nie byli zawiedzeni ;)

Pozdro

ocenił(a) serial na 8
yungar

Dzięki za inf!
Sciąga się obrzydliwie powoli, więc zanim doczekam się pierwszych odcinków, będą już i napisy:) (chyba że nie wytrzymam i obejrzę wcześniej bez).
Sesja - podła sprawa...

ocenił(a) serial na 8
yungar

Widzę, że do pierwszych dwóch odcinków już są. Dzięki!

talita

A gdzie je widzisz?... ja ciagle szukam, pomóżcie

ocenił(a) serial na 9
diabelek14___

Można znaleźć np. na napisy24.pl. Jeśli szukasz napisów z 1 sezonu, to daj jakiś namiar (np. w prywatnej wiadomości), a je wyślę.

snoopy

Mój adres to diabelek14@poczta.onet.pl brakuje mi do pierwszego sezonu odcinków 5 i 6 .
Z góry dzięki

ocenił(a) serial na 9
diabelek14___

Już wysłałem brakujące napisy. Miłego oglądania!

snoopy

A napisy do całej pierwszej części są do ściągnięcia z Chomika;)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones