Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja (2021-2024)
Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja: Sezon 2 Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja sezon 2, odcinek 16

Plan 99

25m
8,3 292
oceny
8,3 10 1 292
Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja
powrót do forum s2e16

Jest mi bardzo przykro, ponieważ spodziewałem się lepszego finału. Śmierć Techa jest trochę dziwna i nieoczywista, chyba każdy z nas spodziewał się kogoś innego. Co prawda pierwszy raz poczułem niepokój, że ktoś może zaraz odejść ze znanych bohaterów i magicznie nie powróci. Ogólnie myślałem, że finał będzie z grubej rury, odbicie Crosshaira, Rex i reszta klonów odbijająca laboratorium Imperium. Podejrzewałem też, że wróci Cody i poświęci się dla kogoś. Logicznym było, że dostaniemy kolejny, trzeci sezon, ale czy naprawdę musieliśmy tyle czekać na nowy sezon, w którym kompletnie nic się nie działo? No bo niech mi ktoś powie, czy pamiętacie cokolwiek z tego sezonu, prócz bestii Zillo i wątku programu klonowania przez Imperatora? Moim zdaniem sezon pierwszy był o wiele lepszy niż ten drugi, tam przynajmniej akcja zmierzająca do finału miała jakikolwiek sens, tutaj niestety go nie ma, pomimo starań reżyserskich i wrzucenie miliona pierdół które niby miały się spodobać.

ocenił(a) serial na 6
Daniel2001_rutek

Oflaguj spoiler mordko!

ocenił(a) serial na 8
Daniel2001_rutek

Jak dla mnie dobry sezon przeplatany zapychaczami i naprawdę dobrymi odcinkami. Czy pamiętamy coś więcej niż tylko wątek klonowania i bestie Zillo? XD ja np pamietam wątek wprowadzenia szturmowców do imperium, Codiego który zdał sobie sprawę że Imperium to tyrania, albo odcinek jak Crosshair zabija porucznika- pokazujący że dla imperium nie ma czegoś takiego jak moralność. Jak dla mnie na 16 odcinków 8 jest dobra wiec gadanie że nic nie ma sensu to dopiero nie ma sensu i przez takich pseudo fanów jak twoja osoba w Gwiezdnych Wojnach nigdzie nie będzie spójnego community.

ocenił(a) serial na 8
patryksony1377

XDDDDDDD

ocenił(a) serial na 8
Daniel2001_rutek

No ty się śmiejesz z tego co ja ci napisałem a ja się generalnie śmieję z twoich wymagań i z samego ciebie- bo od teoretycznie nic wymagającego serialu się nie oczekuje na niewiadomo co a ty tu wylewasz żale jakby nie wiem co i to nie 1- czy raz kiedy się twoją opinią czuje zażenowany. Fajnie że chcesz sobie oceniać ale więcej umiaru bo krytykiem to nie zostaniesz

ocenił(a) serial na 7
patryksony1377

Po to ta zakładka z tematami tu jest, żeby jak się chce, to móc się wypowiedzieć. Mi się sezon tak ogólnie podobał i nie zgadzam się z większością krytyki, ale też nie rozumiem jaki jest sens w oburzaniu się na to, że ktoś ma inne zdanie i chciał się nim podzielić.

ocenił(a) serial na 8
Iakop

Dokladnie tak :)

ocenił(a) serial na 5
Daniel2001_rutek

Spokojne w bajkach nikt ot tak nie umiera. Tech powróci w 3 sezonie :)

ocenił(a) serial na 9
Daniel2001_rutek

ja uważam że Tech miał szansę przeżyć, z echo było podobnie przez kilka sezonów wszyscy uważali że nie żyje. a własnie czy tylko ja zauważyłam że magiczna linka na której wisiał tech pojawiła się znikąd? kilka sekund wcześniej jej nie było. jeśli chodzi o przemyślenia z odcinka to ten odcinek to było takie typowe: KIEDY CHCESZ COŚ ZROBIĆ ALE NIC CI NIE WYCHODZI, (cios za ciosem) myślałam że odbiją Crosshaira pojawi się Rexs i reszta klonów. odcinek według mnie takie 8/10 choć bardzo smutny:(

ocenił(a) serial na 8
Ashlleeyy

No ja mialem nadzieje ze pojawi sie Rex/Cody/Howzer czy ktokolwiek kogo widzielismy. Niestety Rex ciągle zajęty bo coś robi, a o reszcie niedobitków cisza. Myślę że jeszcze trochę tych sezonów zobaczymy, bo dostaliśmy wiele niedokończonych wątków, więc jest o czym tworzyć kolejne.

ocenił(a) serial na 10
Ashlleeyy

Przecież Tech ją zaczepił na haku w momencie w którym spadał więc polecam jeszcze raz obejrzeć i przeanalizować scenę. I oceniasz odcinek na 8/10 ze względu na to, że nie wydarzyło się to co chciałeś żeby się stało ? XDDDDDD

ocenił(a) serial na 9
ksawerybiceps69

chyba nie zrozumiałeś mnie dobrze, (może z tą linką przesadzam więc ok) 8/10 bo sam odcinek jest dla mnie bardzo smutny i czegoś mi w nim nadal brakowało, poza tym 8/10 TO MOJA OPINIA! JA SIĘ Z TWOJEJ NIE WYŚMIEWAM WIĘC PROSZĘ SIĘ NIE WYŚMIEWAĆ Z MOJEJ! ale uważam że mogli zrobić to trochę inaczej.

ocenił(a) serial na 9
Ashlleeyy

poza tym nigdzie nie napisałam że z powodu tego że nie potoczyło się tak jak sobie wyobrażałam moja ocena to 8/10 (nie dopowiadaj sobie czegoś czego nie napisałam) "XDDDDDD"

ocenił(a) serial na 10
Ashlleeyy

„Myślałam że odbiją Crosshaira pojawi się Rexs i reszta klonów odcinek według mnie takie 8/10” sory ale po przeczytaniu tego zdania można to zinterpretować inaczej. I nie wyśmiewam twojej opinii ale niektórzy  oceniają ten odcinek ze względu na to, że wydarzenia nie poszły po ich myśli :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones