Alchemia dusz (2022)
Alchemia dusz: Sezon 1 Alchemia dusz Sezon 1, Odcinek 18
Odcinek Alchemia dusz (2022)

Odcinek 18

1h 13m
9,0 34
oceny
9,0 10 1 34
Alchemia dusz
powrót do forum s1e18

Mu-deok-i

ocenił(a) serial na 10

Obejrzałem już 18 odcinków ..zostały 2.. pierwszego sezonu..i powiem tak do scenarzystów tego fimu... Jeśli coś się stanie mojej Mu-deok-i to żadne czary wam nie pomogą

Ansuzde

A to ostatnie dwa odcinki już są? Mi netflix pokazuje że są nie dostępne w moim regionie :(

ocenił(a) serial na 8
Ansuzde

Mu-deok to mistrzostwo , gra rewelacyjnie wprost !!!

ocenił(a) serial na 10
Iwcia_2

Powiem tak - zakończenie sezonu takie, że cały czas siedzi mi w głowie. A nie przypominam sobie żeby jakikolwiek serial aż tak mi dał się odczuć.

ocenił(a) serial na 8
Blanka_Ma

Mam dokładnie tak samo ... najlepsze jest t, że jeszcze w grudniu czeka nas kontynuacja !!!

ocenił(a) serial na 10
Iwcia_2

Ale szczerze mówiąc boję się tej kontynuacji. I ze względu na to co się dalej będzie działo oraz na to że aktorka obecnie grająca Mu-deok / Naksu będzie miała tylko poboczną rolę (n8e ma jej być jako główna postać Naksu). A ona jeśli chodzi o role żeńskie po prostu wymiata...

ocenił(a) serial na 8
Blanka_Ma

Masz rację, też uważam że aktorka grająca Mu-deok jest świetna, w wielu K-dramach aktorki grają w taki sposób, że czasami mnie to denerwuje, ale nie w tym przypadku, wszystkie sceny zagrane perfekcyjnie :))

Iwcia_2

Mu-deok jest poprostu wyśmienita, ale Naksu także jest dobrą aktorką...naprzykład jak grała rolę w Sweet Home, świetnie wtedy zagrała swoją rolę. Ale będzie mi brakowało aktorki Mu-deok, zawsza się naśmiałam na jej serialach, będę miała takie inne uczucie kiedy jej nie zobaczę na planie, kiedy będzie tylko poboczną aktorką. Mam nadzieje że aktorka Maksu w drugim sezonie zagra bardzo dobrze.

ocenił(a) serial na 5
Blanka_Ma

Ja ma nadzieję że naksu pójdzie w niebyt i prawowita dusza odzyska swoją cialo i rodzinę. Bohaterowie w ogóle nie przejawiają wyrzutów sumienia że pozbawiają kogoś życia i ciała

ocenił(a) serial na 9
Bonita_fw

Okaże się, że "prawowita" dusza w tym wypadku była dosyć problematyczną kwestią ;)

Iwcia_2

A dla mnie to najgorsza aktorka serialu, przez nią ledwo obejrzałam sezon pierwszy. Niestety nie ma zdolności aktorskich, nie stworzyła postaci, tylko robiła miny. Szkoda. Dobrze, że w drugim sezonie grała inna aktorka. Dała radę i w końcu nie męczyło mnie oglądanie serialu.

moonaaaa

mnie właśnie męczy 2 sezon i jest słaby,a mu-deok dobrze grała swoją role i przynajmniej coś się działo

Ansuzde

Świetna wypowiedź Ansuzde zgadzam się w 1000% + 1!!!
...żadne czary wam nie pomogą!!! :-)

ocenił(a) serial na 8
Ansuzde

Po obejrzeniu 2 sezonu - zmiana aktorki miała sens, inny wygląd - podobnie jak Naksu / Mudeoka - jest zgodny z dalszą historią, 2 sezon ma też trochę inny klimat. Ale zgadzam się z wami, że So-min Jeong była rewelacyjna w roli Mudeoki, tu wraca epizodycznie jako wspomnienie. Szkoda, że nie umieścili jej w zakończeniu 2 sezonu.zamiast Yoon-jung Go.

Evie_MacR

gdzie można obejrzeć cały drugi sezon? Na Netflix dopiero 3-4 odcinek za tydzień

ocenił(a) serial na 8
jacekizdebski

Po polsku to trzeba czekać ale po angielsku jest np. na "Kissasian"

ocenił(a) serial na 8
jacekizdebski

myasiantv.cam - tutaj też jest, ale też z angielskimi napisami

Ansuzde

Co w tym serialu jest takiego fascynującego, by dać mu 10? Obejrzałam pierwszy odcinek, próbuję...próbuję... dać mu szansę, ale nudzi mnie niemiłosiernie infantylnością.... co Ci się tak podoba?

ocenił(a) serial na 10
EspresskA

wciąga niczym pewny pasożyt [spoiler]

ocenił(a) serial na 7
EspresskA

Też tak miałem, pominąłem na kilka miesięcy i przemęczyłem 1 odcinek, Później znacznie się poprawił, wiec warto dać mu szanse :). Szkoda że nie skończył się na 1 sezonie ;/

EspresskA

Mam wrażenie że wszystkie k-dramy zaczynają się powoli i bez energii. Rozkręcają się dopiero potem. Alchemia jest świetną baśnią fantasy w narracji, która jest zupełnie inna niż zakorzeniona w kulturze zachodniej. Kończę 1. sezon, więc nawet nie wiem jak się kończy i czy warto wejść w drugi, ale film, mimo że nie ma - jak tego oczekują krytycy - żadnego przesłania, a postacie są czarno-białe, to jest świetną rozrywką. Jak ktoś lubi bajki, to ta jest warta poświęconego czasu.

EspresskA

Miałam to samo, główną aktorka wg psuje wszystko. Tutaj powinni wybrać kogoś, kto potrafi tworzyć jednocześnie różne postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones