Jonathan Crombie

Jonathan David Crombie

8,5
1 169 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jonathan Crombie

Właśnie sie dowiedziałem, ze zmarł szkoda.

despero83

Był idealnym Gilbertem. Szkoda takiego młodego faceta. Dzięki niemu i Megan Follows uwielbiałam tę serię.

despero83

Także dopiero się dowiedziałam. Przykra wiadomość. Czy ktoś zna przyczynę śmierci?

totallymonika

O ile dobrze zrozumiałam to chyba wylew.

alien_2

zmarł na wylew krwi do mózgu :)

alicjaa_96

Na amerykańskiej Wikipedii napisali, że jego organy zostały pobrane do przeszczepów. Kurde,taki młody facet i wylew?

alien_2

Bardzo przykre...Żegnaj Jonathan.

alien_2

nawet młodzi ludzie czasami mają wylew.

alicjaa_96

To powód by się uśmiechać?

despero83

będzie mi go bardzo brakowało. strasznie mi przykro i składam kondolencje rodzinie.

despero83

uwielbiam całą serie Ani....Gil był idealny.... zawsze z koleżanką śmiałyśmy się, ze kiedyś znajdziemy swojego Gilberta. Nie moge uwierzyć, ze juz go nie ma :(((((

patrycja931vp

(*) Gilbert
(*)(*)(*)
czytając książkę, nikt inny nie mógł być Gilbert'em
smutna ta wiadomość, bardzo smutna :(
(*)(*)(*)
mój Tato też miał wylew 10 lat temu (pękł tętniak 20.04 2005) 53 lata,

despero83

szkoda faceta

despero83

Wzięło mnie dziś na obejrzenie Ani i tak sobie wchodzę na film web, żeby coś sprawdzić i wchodzę na stronę Gilberta, a tu info, że nie żyje. Normalnie się popłakałam. Super aktor idealny do tej roli. Szkoda.

despero83

dzisiaj się dowiedziałam (od TP), że umarł w tym roku na raka. To bardzo smutna wiadomość. Przemijanie jest takie przygnębiające...:-(

angel_falls

Nie umarł na raka tylko na wylew. jego organy zostały przeszczepione innym.

despero83

Ja dopiero teraz,szkoda.Przystojniak i świetnie grał emocje i miłośc do Ani.

despero83

Gilbert zawsze będzie miał twarz Jonathana Crombie. Strasznie przykre, że już go nie ma:(((

elzunia29

O, tak! To był Gilbert idealny :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones