Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

czy ktos pamieta tytul filmu...

użytkownik usunięty

Film o milosci.Klasyczny romans. On raczej typ patalacha i fajtlapy ona piekna mloda i gniewna. On bardzo ja kocha ale ona nie chce nawet myslec o nim. Spotyka sie za to z przebojowym, pewnym siebie liderem druzyny basballowej macho. Cos sie jednak wydarze gdyz on ja sttrasznie rani(zdradza?-nie pamietam). Ona ma sie...

więcej

"Kawa i papierosy III"

użytkownik usunięty

Czy kotkolwiek ogladal film, ktorego tytul wymieniony jest w temacie? Wyrezyserowany przez Jima Jarmusha. Gra: Tom Waits i Iggy Pop. Jezeli kots ogladal prosze o kontakt. Z gory dziekuje.

K 19

użytkownik usunięty

Film rozpoczynał sie całkiem nieźle. Ale niestety to złudzenie szybko minęło. Krótko mówiąc był nudny i nie polecam, może jedynie pasjonatom łodzi podwodnych lub lekarzom chorób popromiennych. Sama wyszłam z kina napromieniowana złą energią.

Byłam na maratonie po raz pierwszy (dzięki FilmWeb), powiem króciutko niesamowita przeżycie ,chociaz filmy Davida Lyncha nie należą do łatwych to ten wieczór a właściwie noc należą do udanych, wspaniała organizacja,(byłam w łódzkim kinie Capitol) kawa nescafe-biała-pycha-polecam, taka noc to prawdziwe wyzwanie dla...

Jestem po seansie "Tańcząc w ciemnościach". KLASA film. Podobał mi sie i to jak !! Bardzo mnie wzruszyl.

Mój problem tkwi w tym iz nie wiem co ogladac , bo jesli mialbym polegac na liscie "TOP.." FilmWebu to musialbym zobaczyc m.im."Buntownika z wyboru" czy "Miasto anilow" , a tego nie chcialbym robic. Szukam...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Doradzcie jakis horror

użytkownik usunięty

Czesć! Doradzcie mi jakis dobry film kotry trzyma w napieciu! Chcialbym sie wybrac z dzeiwczyna. I nie wiem na co. Licze na was.
Pozdrowienia for all

ello
ludzie pomocy poszukuje już 2 lata filmu "cool as ice" albo jak kto woli "miłość w rytmie rap "
czy jest ktoś kto może ma ten filmik ?????????

"Ziemia niczyja"

użytkownik usunięty

Zgadzam się z Kubą. "Ziemia niczyja" jest bardzo dobrym filmem. Daje dużo do myślenia na temat nie tylko wojny, ale też nienawieści do drugiego człowieka i chorej dumy.

Pytanie o film ...

użytkownik usunięty

Mam pytanie. Ponieważ nie mogę znaleźć nigdzie nic o pewnym filmie o którym słyszałem kilka miesięcy temu. Być może źle zapisałem sobie tytuł ale nie sadze. Chodzi mi mianowicie o film "Siostra Magdalena". Wiem że napewno nakręcił go szkocki reżyser. Prawdopodobnie o nazwisku Nulan, ale tego tez nie jestem do końca...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones