Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Text do Girlfight

użytkownik usunięty

Jak temat sam mówi poszukuję usilnie tekstu z tłumaczeniem do filmu "Girlfight". Czy może ktoś go ma (prosze o maila z tekstem) lub wie skad go sciągnąć? Sprawdziłem dużo stron z napisami i nie znalazłem. Pozdro, Narka.

pytanie o muzyke w Amelii!!!

użytkownik usunięty

scena w klubie. amant;) Amelii chce wyjsc, pyta kolezanke, akurat tanczaca, czy go nie zastapi na chwile. ona go nie slyszy, pisze wiec prosbe na kartce. okazuje sie, ze na kartce byla notka o spotkaniu. w tle caly ten czas leci muzyka.... (do ktorej tanczy jego kolezanka z pracy) jaki to utwor?! pomozcie!!!...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Kogo gra Madonna w najnowszej części przygód Jamesa Bonda?

How High - muza

użytkownik usunięty

nie wie ktoś przypadniek jak nazywa się ta piosenka NWA, która leciała z magnetofonu tego japończyka jak poznał się z method manem i redmanem???

list

użytkownik usunięty

Mi m.in. podobał się w "Amelii" moment kiedy kamera pokazuje jej bose stopy.

poszukuję Hydrozagadki

użytkownik usunięty

no właśnie. odkupię wypaloną na płytce, najchętniej od kogoś z Wa-wy. potrzebna na prezent dla kogoś z zagranicy!! pilne!!
0601-738-638

8 mile

użytkownik usunięty

Nie moge doczkać sie premiery filmu 8 mile z EMINEMEM w roli głownej.Myśle czytając opinje osób będących na filmie, że będzie to wielki przebój, tym bardziej, że ma tak rewelacyjną ścierzkę dzwiękową.

Wszystkie filmy krecone na podstawie ksiazki "Trzej Muszkieterowie" sa beznadziejne. Zaden nie umywa sie do oryginalu. A juz najgorszy ze wszystkich byl ten film z Leonardem Dicaprio, tytulu nie pamietam. I prawde mowiac nie chce pamietac.

Ciągle fascynuje mnie film "Dług" i historia jego bochaterów - pierwowzorów. Dzięki temu portalowi poznałem przyjaciela Sławka , Piotra.Chcecie coś o tym więcej wiedzieć wejdźcie na stronę www.dług.org.pl . Warto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones