PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10039040}
4,4 50 358
ocen
4,4 10 1 50358
7,0 42
oceny krytyków
Zielona granica
powrót do forum filmu Zielona granica

Oceny krytyków - 8/10, widzów - 1/10.

research_fw77

Ewidentnie krytycy sa nieobiektywni. 1/10 to max jaki można dać tej produkcji.

ocenił(a) film na 9
hydepark

Oglądałeś film?

karasaga

Premiera była 7 dni temu.

karasaga

ruski agencie ile dostałeś pieniędzy by to gówno ocenić na 9?

RushComes

A Ty trollu pisowskim, ile dostałeś, żeby tak źle ocenić film?

pietia86

To jest hybrydowa wojna z Rosją. Dla Ciebie jak widać wszystko jest wojną pisu z opozycją.

hydepark

A Ty jesteś obiektywny.. nie oglądaj filmy i go oceniając

pietia86

A Ty nudzisz się, że odpisujesz każdemu kto nie lubi tego gówna? I przestań bredzić o oglądaniu tego zdradzieckiego tworu, bo nie po to powstał.

ocenił(a) film na 9
research_fw77

widzów? Ty sobie żarty robisz? Prawie nikt nie mógł tego filmu obejrzeć kłamco, film ma premeierę 22.09.

tecumseh27

Nie kłamię. Potwierdzam wyraźny fakt, że widownia inna niż krytycy hejtuje film przed premierą.

ocenił(a) film na 9
Radoslaw_1917

Co widziała ta widownia?
Widziała, ktoś kto widział.
Te osoby filmu nie widziały, nie są żadnymi widzami.

tecumseh27

Ale oceniają. I to właśnie jest ciekawe. Więc poprawiam, oceny przyszłych widzów - 1/10.

ocenił(a) film na 9
Radoslaw_1917

ale często te osoby piszą, że nie obejrzą, nie mają zmaiaru, będą bojkotować itd
Czyli co one właściwie oceniają?
Swoją wizję tego filmu.
Oczywiście filozoficznie można stwierdzic, że nawet jak obejrzy ktoś coś, to ocenia swój odbiór a nie dzieło samo w sobie.
Ale tu jest to do ekstremum doprowadzone.
dla mnie to bardziej trollowanie niż zainteresowanie kinem, dziwi mnie, że na Filmweb jest tyle tysięcy osób niezainteresowanych kinem, nieciekawych świata, zamkniętych na inne myślenie niż swoje.
Każdy film to przygoda, tu mamy od razu stanowisko: nie chcę zaczynać tej przygody i nawet chcę, by zakazano jej innym.

tecumseh27

Ty jesteś stuknięty czy płacą Ci za pisanie bzdur?

RushComes

Przecież to, co napisał, ma sens. Czemu nazywasz to bzdurą? On ma podejście do filmów godne intelektualisty - jest ciekawy świata i ciekawy twórczości. Chce przeżyć twórczość zanim ją oceni. Dla ludzi o prostym rozumku, jak Twój, to może wydawać się bzdurą.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
tecumseh27

Oglądnełem i 1/10

PL_CZARNY_PL

Ciekawy język, nawet całkiem podobny do polskiego.

ocenił(a) film na 8
Radoslaw_1917

Oceny przyszłych widzów :D U made my day, jak to mówią Indianie bułgarscy. Ale faktycznie, ocenianie filmu, którego się nie widziało, to nonsens, tylko że tym specyficznym sfanatyzowanym ludziom nie da się tego wytłumaczyć.

Radoslaw_1917

Nieprawda, film oceniam bardzo dobrze. Oglądany wczoraj w kinie

tecumseh27

Każdy oceniający na tym forum (a nie mający statusu krytyka), ogląda filmy, więc pozwoliłem sobie nazwać ich widzami. O to mi chodziło.

ocenił(a) film na 10
tecumseh27

film dobry, niezaleznie od kompleksow i brakow edukacji czesci widowni oceniających na 1 bez obejrzenia. Dogmat.

research_fw77

Po raz pierwszy czuje, ze jestem po stronie bojkotujacych bez ogladania, a krytykom za ich jednolity front nalezy sie hejt. Sam nie zminusuje bez obejrzenia.

research_fw77

Krytycy ocenili nowy film o Pileckim na 3,7 (nie podając nawet dobrych argumentów). To chyba jasne, do jakiej bramki grają.

ocenił(a) film na 1
Darkash

Gierka tez zle ocenili.. z wiadomych wzgledów.

kadednb

Gierka słabo ocenili bo to był po prostu gówniany film,tak samo film o Pileckim...obaj zasługują na coś więcej niż to gówno które dostali...tyle w temacie

ocenił(a) film na 1
research_fw77

Krytyk filmowy to tak jak kilka lat temu dziennikarz, czyli sprzedajna dz...

research_fw77

Wiadomo co to za krytycy na tym portalu. Z resztą dziś wszędzie to samo, na Rotten Tomatoes też oceny krytyków już od dawna nie odzwierciedlają prawdy o filmach, jedynie zgodność poglądów

research_fw77

"Widzów" którzy nie widzieli filmu, bo nie miał jeszcze polskiej premiery i pokazywany był wyłącznie na festiwalach.

research_fw77

"Widzów" :D dobre, film przed premierą. Na pewno pójdę na niego do kina i dopiero wtedy ocenię

ocenił(a) film na 1
alien_2

No to zobaczymy jaka średnia ocena filmu będzie już po premierze :) Pewnie też zostanie wyłączone ocenianie.

ocenił(a) film na 9
trancefan1986

no jezeli kilkanaście tysiecy oceniło bez oglądania na 1, to jak mędrcu ma być dobra ocena?
Miałeś matematyke w szkole?

tecumseh27

Miałem.

research_fw77

Bo widzowie oceniaja za darmo.

miki_58

za darmo i bez oglądania

miki_58

dokładnie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
research_fw77

Nie są to oceny widzów tylko pisowskiej trolowni

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
research_fw77

Nie przeraza was ta fala? Nie wiem co jest bardziej żenujace - podjudzający politycy ktorzy chcą zbić przed wyborami punkty wyborcze, czy Ci ktorzy łatwo sie dali zmanipulować i na portalu kinowym uprawiają politykę. Ogolnie ta kampania to jest jakaś aberracja, a to co sie dzieje przy okazji tego filmu dowodzi że zidiocenie narodu osiagnęlo nowe szczyty...

Arczi78

Mogła dać premierę tego POlityczneg "dzieła" po wyborach Ta POlityczna reżyserka sama dała paliwo politykom. Tylko IQ minus nie skorzysta z okazji. Gdzie KOD, gdzie obywatel RP, gdzie pani Joanna ? PO lewej stronie nie ma pomysłu na Polskę. Każda ich akacja kończy się POrażaką, bo to nieudacznicy a chcą mieć wpływ na losy mojej ojczyzny. Nigdy.

alien0000

Z okazji na co? Na hejt?? Nie na tym polega polityka, bo chyba że spaczona polityka...

Arczi78

Za to już Germany PO odpowiadają. Tam leży problem. idiokracji i zaniżenia standardów polityki. Zamiast siąść na tyłku jak pisiory w latach 2007-2015. Wziąć się za program, chodzić do wszystkich mediów i nie płakać, nie wyzywać dziennikarzy. Te Germany PO nawet nie mają programu. Bojkotują media, z nazwiska wymieniają główne instytucje Polski. To jest chamstwo i arogancja. Mówią "To co jest dane, nie zostanie zabrane" Po co nam POdróbki germańskie w Polsce ? Jarek niszczy IQ takiego lokaja GER Tuska. Polityka jest, jaka jest. Rozumiem ją i podsumowuję od 2005 roku. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
research_fw77

Bo krytycy obejrzeli film, a "widzowie" w większości nie i wypowiedzieli się na jego temat, tak jak Polacy wypowiadają się na temat kryzysu na granicy mimo że nie wiemy co się tam wydarzyło bo przez stan wyjątkowy media nie mogły tam wchodzić więc np. ja uważam że nie mogę obiektywnie stwierdzić czy Polscy mundurowy zachowali się ok, czy nie, bo mam za mało obiektywnych informacji na temat co tam się działo

ocenił(a) film na 1
Cegla2020

Słyszałem, że Straż Graniczna uprawia rytualny kanibalizm oraz nekromancję. Zakładam, że może tak być, bo przecież sam na miejscu nie byłem i nie wiem, co tam się dzieje.

ocenił(a) film na 1
research_fw77

spójrz gdzie Ci krytycy pracują, albo jakie poglądy mają i zero zdziwienia

sefeyere

Teraz mogę śmiało się zgodzić.

ocenił(a) film na 1
research_fw77

Jak w USA, gdzie "krytycy" i "elity" oceniają różnego rodzaju "dzieła" na 9 i 10, same ochy i achy a widzowie na 1 i 2 i nie chodzą na te arcydzieła do kina. Oczywiście to krytycy, elity i sami filmowcy mają rację, filmy są fantastyczne, tylko motłoch nie potrafi docenić.
I tak jak w przypadku filmów, w innych - naprawdę poważnych - dziedzinach życia jest tak samo, elity wiedzą lepiej co dla nas maluczkich jest dobre a co złe.

ty_ses_vul

Czasem ich opinie się pokrywają z maluczkimi. Czasem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones