PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10016184}
6,3 2 480
ocen
6,3 10 1 2480
5,5 2
oceny krytyków
Szpieg, którego nie było
powrót do forum filmu Szpieg, którego nie było

Film nadzwyczaj dobry, mimo dość... Rozwlekłego początku, pozornie prowadzącego do nikąd konkretnie. Może jednak pozostawić cień traumy i z pewnością sporą dawkę ostrożności. Warto przeczekać pierwsze sceny, które mogą sugerować nieco inny gatunek... Solidne 8 ode mnie.

chatime

Film jest zrobiony bardzo delikatnie, czytelnie i nienachalnie, ponieważ w sieci jest mnóstwo treści o narcyzach-socjopatach-naciągaczach. Być może nie miałaś okazji zapoznać się z podobną tematyką, ale dla kogoś w temacie od samego początku bardzo czytelne są oznaki tego, jakim typem człowieka jest ten facet - standardowo gra na mocjach i stosuje proste sztuczki. Może poczytaj o narcyzach, by ustrzec się przed zmanipulowaniem.

ocenił(a) film na 5
chatime

Ja bym raczej napisał, że historia jest nadzwyczaj dobra, ale film tylko ujdzie.

Nie wiem czy to kwestia scenarzystów, czy pierwowzór postaci miał nieprzeciętny talent to wyłapywania z tłumu niezbyt inteligentnych ludzi. Ale film to oddaje bardzo przyzwoicie, wszystkie postacie zrekrutowanych agentów zachowują się jak przymulone, jedna lekami antydepresyjnymi, inna nauką i pracą opartą na wkuwaniu i zapamiętywaniu obszernego materiału.

Gdzie film nie działa to nieprzeciętnie powolne tempo, wszystkie sceny z namaszczeniem udekorowane i zagrane. To zupełnie nie jest dreszczowiec, ale bardziej kołysanka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones