PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842826}

Spider-Man: Poprzez multiwersum

Spider-Man: Across the Spider-Verse
8,2 35 194
oceny
8,2 10 1 35194
8,0 39
ocen krytyków
Spider Man: Poprzez multiwersum
powrót do forum filmu Spider-Man: Poprzez multiwersum

Wszystko fajnie i mi to jakoś bardzo nie przeszkadza, ale z perspektywy kogoś kto wybrał się spontanicznie do kina, bez perspektywy pójścia na sequel kilka lat później, takie nagłe, serialowe wręcz urwanie filmu wydaje się chamskie. Trochę jak w tej starej serii przeróbek z "to be continued". Nawet mnie to rozbawiło, ale po twarzach ludzi w kinie widziałem lekkie zirytowanie.

ocenił(a) film na 10
LEOx666

Właściwie to sama nazwa wskazuje (głównie jednak po angielsku), że jest to część środkowa...Tak samo prezentowała się 1 część, która krzyczała "początek". Zirytowanie potrafię zrozumieć, ale twórcy nigdy niczego nie kryli, a jako, że zakończyli to w środku fabuły, myślę, że doczekamy się zwieńczenia przygód Milesa szybciej, niż by się mogło wydawać

ocenił(a) film na 7
Devilizm

No tak. Tylko "początek" miał swój koniec. Myślałem że ma być to trylogia jak np w aktorskim Spidermanie. A tu zabawali się w dzielenie filmu i to jeszcze chamsko bo jak były jakieś Potter czy Igrzyska to było chociaż w tytule part 1,2.
Twórcy może niczego nie kryli ale nie każdy czyta każde info związane z filmem.

ocenił(a) film na 7
lukasz12548

Koniec filmu rozczarował również moją żonę. Mimo że w filmie dużo barwy przemyśleń bohatera, sytuacji generalnie to fabuła jest dość krótka w przekazie a i jeszcze tak ją urwać na koniec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones