PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10042333}

Pszczelarz

The Beekeeper
6,1 12 983
oceny
6,1 10 1 12983
6,2 12
ocen krytyków
Pszczelarz
powrót do forum filmu Pszczelarz

ze wzieli na warsztat dobry temat, nie stronili od gorzkich slow prawdy a mimo to poza kilkoma soczystymi scenami walki film wyglada jakby dobral sie geniusz z debilem i umowili sie ze troche nagra jeden troche drugi a pozniej zrobia montaz. niestety aktorzy tez dobrani tragicznie a poziom gry slabiutki tak ze na tym tle najlepiej wypada sztywny cichy i konkretny zabojca. mozna sie pare razy usmiechnac ale za moment zazenowac tym co sie widzi. jest jednak jakies przeslanie i tresc za tym wszystkim choc nieudolnie przekazana. tym bardziej szkoda

ocenił(a) film na 5
magda_pik1990

Pełne poparcie. Do produkcji współczesnych amerykańskich filmów bierze się paru gości, którzy robią dobrą robotę - oni są nie ważni; tego co pisze i tego co skreśla; no i tego najważniejszego co nazwisko daje, to debil może być byle sprawdzony; aktorów losuje się z miseczki z kolorowymi kulkami i dobiera się jeszcze jednego, któremu się zapłaci. I mamy produkt filmowy.

ocenił(a) film na 4
Leszy2

oj chyba tak , kino europejskie prezentuje duzo lepszy poziom, czasem sie cos koreancom uda i to by bylo na tyle. niedlugo wszystko od a do z wyprodukuje AI i bedzi sprzedane jak big mac w maku :)

ocenił(a) film na 5
magda_pik1990

Płd. Ameryka też jest dużo lepiej.

ocenił(a) film na 4
Leszy2

bywa ze ktos zrobi cos ambitniejszego nawet w USA ale nie tym razem :)

ocenił(a) film na 5
magda_pik1990

Ambitne pal sześć, ale żeby byle gówniane filmy były do du.py...!?

ocenił(a) film na 4
Leszy2

a co polecasz z pld ameryki ?

ocenił(a) film na 5
magda_pik1990

Np. nowa wersję Alive dramat w Andach czyli urugwajsko-chilijski 'Society of the Snow.

ocenił(a) film na 4
Leszy2

widzialem society of snow - spoko dlaem chyba 7

ocenił(a) film na 4
Leszy2

sie kino do ludzi dostosowuje nic nie poradzimy.

ocenił(a) film na 10
magda_pik1990

Ja oczekiwałem czystej akcj z Jasonem w głównej roli to dostałem wiecej nie trzeba

ocenił(a) film na 4
michalmakula

po jego przedostatnich dokonaniach liczylem na cos wiecej , zwyczajnie narobil mi apetytu. poza tym nie jason jest tu problemem tylko jak na moje niektore bardzo udane pomysly przeplatane z absurdalnymi a wrecz traktujacymi widza jak debila

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones