PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32887}

Polowanie na króliki

Rabbit-Proof Fence
7,5 6 734
oceny
7,5 10 1 6734
7,3 3
oceny krytyków
Polowanie na króliki
powrót do forum filmu Polowanie na króliki

CO TO BYŁO?!?!?!

użytkownik usunięty

Niedawno byliśmy na tym filimie z okazji mikołajek. Wcześniej czytaliśmy recenzje "Polowania na króliki" i były one bardzo dobre, czego spodziewaliśmy się, przecież reżyserem jest Noyce który wyreżyserowała jedne z naszych ulubonych filmów "Kolekcjoner kości" i "Czas patriotów". Ale po kilku minutach zostaliśmy niemile zaskoczeni... Nudna akcja, muzyka też nie bardzo pasująca do filmu, jedyne co nam się podobało to zdjęcia. Ale... na lekcji wychowawczej nauczycielka zrobiła nam awanturę ponieważ według niej nie mamy smaku i posiadamy wypaczony gust!!! Jako kinomaniacy nie zachecamy do ogladnięcia "Polowania na króliki" klęski Phillipa Noyce'a

użytkownik usunięty

taa....:/
Święta racja "1 F z KRAKOWA" :) Potwierdzam!

użytkownik usunięty

Droga uczennico.....
Droga uczennico (zapewne Karolina) nie dziwię się że się zgadzasz z moją opinią. Kontynuując wątek filmu, gdyby może pojawiały się same obrazy to może byłby i dobry mniej bym się nudziła. Mam jeszcze pewne zastrzeżenia co do napisów. Po pierwsze było niezbyt dokładne tłumaczenie, a po drugie jak wiadomo napisy są koloru białego, czasami pojawiając się na białym tle były trudne do odczytania. KLASO 1 F NAPISZCIE CO MYŚLICIE!!!

użytkownik usunięty

to znowu ja
Napisy były po prostu NIEWIDOCZNE !! Sama fabuła była nudna i prosta do przewidzenia. Kompletne DNO i dokumentna porażka Weira .. nie polecam ... lepiej oszczędzajcie na Shreka 2 :D:D:D

użytkownik usunięty

CO???!
Karolina to był film Phillipa Noyce'a!!!! A oszczędzać lepiej na film TAKING LIVES z Angeliną Jolie

użytkownik usunięty

CO???!
Karolina to był film Phillipa Noyce''a!!!! A oszczędzać lepiej na film TAKING LIVES z Angeliną Jolie

użytkownik usunięty

CO???!
Karolina to był film Phillipa Noyce''''a!!!! A oszczędzać lepiej na film TAKING LIVES z Angeliną Jolie

wiem co to było byłem na awatarze i tak samo było ale ja to dodałem na stronke kina.

użytkownik usunięty

to była sztuka
Nudna akcja? Wybaczcie 1F, ale to nie był film akcji... to bł film, który miał okazać cierpienie, nie wyczuliście mocnej jego dawki tam? A muzyka? Coz mogło nie pasować, była znakomita! Peter Gabriel spisał się zachwycająco. Skoro jesteście tacu żądni akcji, idźcie następnym razem na jakiś komercyjny film.

użytkownik usunięty

Mam nadzieję ze masz rację...
Mam nadzieję że masz rację, że ten film jest taki fajny :-) Bo ja na niego będę isć wkrótce z klasą i nie chciałabym sobie tam drzemać :-) Liczę więc na to że coś się w nim będzie działo :D

użytkownik usunięty

jesteście inni...
właśnie sie zastanawiam czy mam sie załamać teraz czy dopiero za chwilke... jesteście największymi prymitywami jakich zna świat (może dorównują wam tylko amerykańskie nastolatki). zero ambicji, zero motywacji, zero zrozumienia... co ja mówie = MNIEJ niż zero. Jeśli nie macie ambicji to sie przynajmniej do tego nie przyznawajcie :P wytłumacze wam o co w tym filmie chodziło - może wasze małe móżdżki będą w stanie to pojąć - : dzieci krwi pół-aborygeńskiej były odbierane swoim matkom tylko dlatego że rasistom nie podobały sie mieszane związki. 3 dziewczynki jako jedyne zdecydowały sie uciec, wolały mieszkać z mamami w buszu niż byc "uczłowieczane" na siłę.. wystarczy czy mam dalej wymieniać? A co do muzyki to mogliście na własne uszy usłyszeć motywy muzyczne aborygenów!!!! żal mi was....

użytkownik usunięty

Nigdy nie zrozumiem jak można sobie samemu strzelać w stopę i jeszcze iść w zaparte.

Mylisz się! Film nie miał opierać się na ciągłej akcji. On miał pokazać prawdziwą historie kobiety która została odebrana swojej matce wraz z jej siostrą i kuzynką. I o tym jak bardzo trzeba czegoś chcieć zeby dokonać czegogs niemożliwego. Moim zdaniem film znakomity, lepiej chyba nie można było go zrobić. A co do muzyki, to również sie z tobą nie zgadzam, ponieważ muzyka idealnie pasuje do tego filmu, podkreśla jego wyjątkowość i pomaga widzowi poczuć cały jego klimat. Pozdrawiam Ujadaczek. ; )

Nigdy nie ufaj komuś, kto mówi "oglądnąć" zamiast "obejrzeć" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones