PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32887}

Polowanie na króliki

Rabbit-Proof Fence
7,5 6 734
oceny
7,5 10 1 6734
7,3 3
oceny krytyków
Polowanie na króliki
powrót do forum filmu Polowanie na króliki

3/10 

ocenił(a) film na 3

Osobiście uważam ten film za nudny, idąc do kina mam nadzieje przede wszystkim na dobrą
rozrywkę, zaciekawienie a ten film wywołał u mnie jedynie sen...
Temat sam w sobie jest ciekawy lecz sposób w jaki przedstawił go reżyser jest dla mnie
zwyczajnie słaby i nie ratują go niczym dobre zdjęcia.

ocenił(a) film na 10
itsONLYinstinct

Zadaniem filmu nie jest zapewnienie rozrywki, jeśli przez rozrywkę rozumiemy adrenalinę, rozbawienie lub zaciekawienie: co się wydarzy w następnej scenie? To nie była komedia, film akcji czy sensacyjny, thriller czy kryminał. Był to film o dzieciach, o rodzinie, ale nie był to też film familijny. Główna bohaterka jest młoda, jest dzieckiem, ale umysł ma dorosłego. Jest kobietą, ale umysł ma "męski" ( w potocznym rozumieniu, ja bym to określiła androgeniczny, gdyż wiele kobiet ma takie umysły). To jest film o prawdziwym, bardzo poważnym pragnieniu wolności. Ona nie dała zrobić z sieie idiotki, zbałamucić się przez lalusiowatych białych ludzi. Została wychowana przez swoją wspaniałą, silną i inteligentną aborygeńską matkę na zdecydowaną osobę. Film milczeniem, wielkimi przestrzeniami, redukcjonistyczną muzyką pokazywał jej determinację, inteligencję i skupienie. Taki miał być. Słowa, dodatkowe sceny itd. tylko by tu rozpraszały. Był bardzo prawdziwy, jeśli chodzi o ukazanie umysłu człowieka w jej sytuacji. Dla mnie to była rozrywka. Był idealny. Dałam mu 10/10. Myślę, że patrzyłeś na ten film ze złej strony.

ocenił(a) film na 9
itsONLYinstinct

Gdzie ty byłeś w kinie na tym filmie? Przeszedłbym się.

ocenił(a) film na 6
itsONLYinstinct

Pomogę Ci w tej rozterce. Po prostu powinieneś poprzestać na filmach typu Piła czy Od zmierzchu do świtu i nie brać się za ambitniejsze kino. Oszczędzisz sobie nerwów, a użytkownikom Filmwebu marnowania czasu na czytanie Twoich wpisów. Do dzieła!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones