PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875506}

Paryż, 13. dzielnica

Les Olympiades
6,9 9 309
ocen
6,9 10 1 9309
7,2 33
oceny krytyków
Paryż, 13. dzielnica
powrót do forum filmu Paryż, 13. dzielnica

Czemu mnie to nie dziwi. Ten film to zbyt wysoka kultura dla większości polskiego społeczeństwa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Jesus3000

Tak tak, pewnie to ja napisałem komentarze pod filmem o tym że biała dziewczyna z czarnym mężczyzna to propaganda lewicy i że każdy kto wystawia dobra ocenę temu filmowi nie jest istotą ludzką. To ja się "zesrałem"...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
desperados02345

Promowanie marksistowskich ideologii to odwrotność wysokiej kultury.

schantelle

1. Nie ma czegoś takiego jak "marskistowskie ideologie", ponieważ marksizm jest ideologią samą w sobie
2. Osoba o białej skórze, uprawiająca seks z osobą o czarnej skórze to normalność
3. Bycie prawicowcem jest nienormalnością

Nnorm

Jest dokładnie odwrotnie.
Po Twoich poglądach wnioskuję, że nie masz jeszcze zbyt dużo lat, więc istnieje szansa, że kiedyś jak przekroczysz trzydziestkę, to zmądrzejesz.
Otto von Bismarck mawiał, że "kto za młodu nie był socjalistą ten na starość będzie "łajdakiem", ale kto na starość socjalistą pozostał, ten jest po prostu głupi.

LilPeneros

Mam na tyle dużo lat, że pamiętam jak prawicowi ekstremiści na forach filmowych oskarżali Petera Jacksona o lewackie odchylenie, poprawność polityczną i feminazizm, gdy zaczął tworzyć LoTR. Wy naziści jesteście największym zagrożeniem dla wolności, jakie w tym momencie istnieje w zachodnim świecie i należy was odseparować od społeczeństwa kordonem sanitarnym.

Nnorm

Dlaczego nazywasz osoby o prawicowej orientacji politycznej mianem nazistów ??
Przecież niemiecki nazizm, to nic innego jak NARODOWY SOCJALIZM, a socjalizm obojętnie czy ten NARODOWY (nazizm) czy MIĘDZYNARODOWY (komunizm) są ideologiami LEWICOWYMI, a nie prawicowymi.
Rozumiem, że nazywając prawicowców mianem nazistów chcesz ich ośmieszyć i zdyskredytować, ale prawda niestety ma to do siebie, że w tym przypadku po mojej stronie leży.

LilPeneros

Nazywam, ponieważ macie takie samo siano w czaszce. Wystarczy zobaczyć Rosję, w której władzę dzierżą takie same prawicowe prymitywy jak ty.

Nnorm

Jeśli obecnie rządzący Rosją nie odcięli się całkowicie od stalinizmu i komunizmu, to jak można nazywać ich prawicowcami ?
W Polsce rządzi PIS, który jest mylnie nazywany "Zjednoczoną Prawicą", a tak naprawdę PIS, to Chadecy czyli chrześcijańscy demokraci, czyli inaczej mówiąc socjaliści pobożni.
Żaden socjalista - obojętnie czy bezbożny (niewierzący) czy pobożny nie powinien być nazywany prawicowcem.
Jak odróżnić lewicę od prawicy dobrze zostało wytłumaczone tu:

https://www.youtube.com/watch?v=8iWpxx-OfKE

LilPeneros

Ty piszesz jak typowy nawiedzony i ogłupiały ekstremistą, który nie potrafi utrzymać koherentnej myśli i miota się. Co mnie obchodzą jakieś filmy z YT, albo twoje kucowe wymysły politologiczne? Jeszcze raz - to tacy fanatycy jak ty odbierają ludziom wolność, prześladują ich i tłumią wszelkie krytyczne myślenie. Ty jesteś przedstawicielem ideologii Putina, a nie Europy.

Nnorm

Ale ciebie w ogóle coś obchodzi? Potrafisz sam poszukać jakichś informacji w necie, samemu wyrobić sobie zdanie czy tylko łykasz tę lewicową papkę którą ładują ci do głowy?

Śledząc twój bełkot to przede wszystkim zauważa się inwektywy - wy naziści, was trzeba odseparować, prawicowe prymitywy, ogłupiali ekstremiści, fanatycy jak wy.
Nie chciałbym żyć w kraju, gdzie indywidua takie jak ty by rządziły. Rządy takich lewackich inteligencji jak ty topiły całe narody we krwi i to z hasłem miłości, pokoju i wolności na ustach.

Salmonella

To nie są inwektywy. To zwykły opis ludzi, do których czuję niesamowitą wręcz odrazę, bo wiem do czego są zdolni. Zawsze się potraficie zamaskować. Hitler budując III Rzeszę też szczekał o kulturowym marksizmie, rządzących wszystkim Żydach, tłumieniu jego wolności słowa przez lewactwo, a skończyło się ludobójstwem na niewyobrażalną skalę, jak dorwał się do władzy. To jest właśnie twoja ideologiczna podstawa i tych wszystkich innych bandytów, którzy papugują jego retorykę. Wam tylko można pluć w ryj i robić wszystko żebyście dalej nie skażali swoją brunatną, plugawą toksyną umysłów innych ludzi.

Nnorm

Powinieneś wybrać się do psychiatry na leczenie albo choć po jakieś pigułki, inaczej zabijesz kogoś tą swoją "lewacką życzliwością" do innych ludzi chory człowieku.

użytkownik usunięty
Nnorm

Buahaha chyba ośle przedawkowałes internet.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones