PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007869}
4,0 6 410
ocen
4,0 10 1 6410
2,8 12
ocen krytyków
Madame Web
powrót do forum filmu Madame Web

Słabiutko

ocenił(a) film na 3

Kolejny raz brak logiki (chociażby szczątkowej).
„Dorosła” zostawia dzieciaki w lesie i mówi nie zróbcie głupstw heheheh. Co było dalej to w kinie ;)
Rozwalona i ukradziona taxi jeździ po mieście jak swoim. Kradnie karetkę i też spoko.
Poszukiwana listem gończym za porwanie i atak na policjantów ot tak wylatuje do innego kraju i wraca.
Do tego co się stało złolowi z głosem????
Aktorsko słabo. Elekty też za grosze chyba (ale zaraportowane za mln). Historia jeszcze gorzej.
Słabo słabo bardzo slabo.

ocenił(a) film na 5
flashi1978

Lepsze było by gdyby sprawdziła się plotka o fabule ze one chronią matkę petera gdy ta jest w ciąży bo Peter będzie bohaterem a tak dostaliśmy nudny film bo to nie jest najgorszy film super hero on jest po prostu nudny i kiepski jedyne co działa to merry (matka petera) i wujek ben. I 3 nastolatki i gdyby one były by głównymi bohaterkami było by to lepsze ale nie na siłę zrobili zamiast spiderwoman film o Madame Webb po za tym spider woman bez petera trudge sensu nie ma

ocenił(a) film na 3
garfild2002

No było to wszystko slabe

ocenił(a) film na 2
flashi1978

Dokładnie to samo chciałem napisać.Bzdura bzdure bzdurą pogania:)))

ocenił(a) film na 7
flashi1978

To film rozrywkowy, do tego oparty o świat komiksowy - logikę zostawiam w domu ;)

btw. nie dość, że poszukiwana kobieta poleciała do Peru to jeszcze jakimś minisamolotem, którego wynajęcie kosztowałoby raczej sporo, ciekawe jak ją było na to stać (już pomijając, że dziewczyna, która wyszła z foster care raczej nie miałaby paszportu, bo po co jej?) i czy tak mały samolot mógłby przelecieć taką odległość?

Dla mnie film miał spoko klimat właśnie takiej mniejszej produkcji z wczesnych lat 2000... I te hity w radio ♥ Bawiłam się całkiem dobrze, bo miałam niskie oczekiwania XD

dags89

A może po polsku, a nie jakieś the billne foster care? Wciskać zwroty z angielskiego to potraficie, ale grać gry po angielsku, to nie, bo nie umiecie angielskiego.

ocenił(a) film na 3
alistair80

no to jak przetłumaczysz? bohaterka nie sprecyzowała czy była u rodziny zastępczej, u pojedynczej opiekunki zastępczej, najpierw jednej, potem kolejnych, czy w domu dziecka, czy adoptowana i np oddawana z rodziny do rodziny po cofaniu adopcji. Nie pokazano nikogo z jej bliskich sprzed pełnoletności. W angielskim foster care jest bardzo szerokie i dla uproszczenia lepiej go użyć niż dopisywać zbędne słowa po polsku

ocenił(a) film na 3
sikorunien

gdy w kryminałach policja wzywa kogoś z foster care to przychodzi urzędniczka i zabiera dziecko. I zgaduj zgadula co dalej, na co przetłumaczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones