Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

czy w opisie filmu podajac date premiery filmu w polsce moglibyscie dodac date premiery filmu w kraju w którym został wyprodukowany?
np w USA czy Francji? no tak jak jest podawane na stopklatka.pl no sladem ich dobrego pomysłu jeszcze data premiery dvd. nie zeby to było jak jakas kradziesz dobrego pomysłu ale to by...

więcej

Mam mały problem. Mianowicie co mam zrobić jeśli dodając jakiś film chciałbym dorzucić do niego jeszcze pare fotek???.... zwróciłem się z tym do redakcji ale nie dostałem odpowiedzi.. jeśli ktoś wie, to byłbym wdzięczny za pomoc... z góry DZIĘKS...

Czemu na liści dyskusyjnej jezeli ktos odpowie na czyjes pytanie to trzeba pokolei wchodzic do kazdego z komentarzy a nie widac od razu dwóch komentarzy?? Na pewno ułatwiło by to odpowiadanie na nie i stało by się to wygodniejsze! Nie sądzicie??

w sumie to na filmwebie jestem już od przełomu października i grudnia 2001 i ciągle słysze narzekania na czas po jakim wasze informacje sa dodawane, sam długo narzekałem...

ale zrozumcie, tych informacji jest wysyłanych strasznie dużo i nawet gromada ludzi nie dałaby rady i uaktualniać i dodawać, a co dopiero mówić o...

więcej

Jest jeden problem... zawsze po oddaniu do serwisu jakiegoś filmu lub czegoś tam wyskakuje tekścik: bla bla za 7 dni fil zostanie dodany do katalogu... a niektóre filmy dodawane są dopiero po paru tygodniach a nawet miesiącach... nie mam Wam za złe tego, że tyle to trwa. Rozumiem, jest was garstka a filmów cała masa......

więcej

Czemu nie można dodawać kin do swoich ulubionych? Czy to tylko chwilowa awaria, czy zostanie już tak na stałe?

Dlaczego w ocenach ( filmów lub aktorów) punktacja jest tylko od 1do10 ?A pytam się bo w przy przypatku niekturych powiedzmy gwiazd ,nawet zero wydaje się być zawyżoną punktacją.

ja juz chyba mam jakieś zwidy z tymi punktami - dziś wchodze na stronkę - mam 333, popisałam troche komentarzy (z 10), patrzę - mam 355, przy czym zauważyłam, że dodano wreszcie jedną z osób które wpisałam w połowie sierpnia 2001 (wresssszie - po prawie roku, otwieram szampana - chociaz i tak to na razie tylko 2 osoby...

więcej

ja to wzielam na spokojnie juz raz albo dwa tak sie zdazylo ze cos sie z punkatacja porobilo ale zawsze jakos wraca do normy wiec czekalam i chyba juz wszystko jest ok

kiedy wchodze na stronke google.com czy interia.pl to kursos mryga w wyszukiwarce i szybko moge cos wpisac i klikam ENTER i wogole no chodzi mi o to czy na filmwebie moglibyscie tez cos takiego zrobic zeby w wyszukiwarce mrygał kursor bo ja bardzo czesto z niej korzystam. Gdyby tak chciec strednią policzyc to mysle ze...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones